Garanti Şartları

MASKOTMEYVEPRESLERİ.COM GARANTİ KOŞULLARI
Maskotmeyvepresleri.com’dan satılan tüm ürünler garanti altındadır. Maskotmeyvepresleri.com’da satışa sunulan tüm ürünler garanti sertifikalıdır. Ürünleri 1 yıl bakım garantilidir. Ürünlerin uzun süre kullanılması ve bakımı konusunda bize sürekli danışabilirsiniz.

Maskotmeyvepresleri.com’dan satın alınan ürünlerin garantisinin devam edebilmesi için maskotmeyvepresleri.com dışındaki üçüncü şahıs ve/veya kurumların alınan ürünlere herhangi bir şekilde müdahale etmemeleri, ölçü ayarlama, tamir vb işlemler yapmamaları gerekmektedir. Belirtilen koşullara uymayan durumlarda ürünler garanti kapsamı dışında kalmış olur. Ürünün yanlış kullanımından dolayı veya kaza sonucu kırılması, zarar görmesi veya taşının düşmesi gibi durumlarda da ürünler garanti kapsamı dışında kalır.

Maskotmeyvepresleri.com üzerinden satın aldığınız tüm ürünleri teslimat sırasında sevk irsaliyesi ile karşılaştırarak kontrol ediniz. Ürünlerin eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz durumda, kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız ve Maskotmeyvepresleri.com ile iletişime geçerek durumu bildiriniz. Gerekli inceleme yapılarak siparişiniz düzeltilerek eksiksiz olarak en kısa zamanda size ulaştırılacaktır. Ürünü teslim aldığınızda, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz.

Bu konulardaki her türlü soru ve sorununuz iletişim bölümündeki formu kullanarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.