Maskot Mutfak

1957 yılında babamız Mustafa Timurcioğlu tarafından kurulan firmamız faaliyetlerine döküm düdüklü tencere, meyve presi ve döküm ızgara üretimi yaparak başlamıştır.1980 yılından itibaren Maskot Mutfak Eşyaları San.ve Tic.Ltd.Şti ticari hayatına Ahmet Timurcioğlu ile devam etmiştir.

Firmamız kalite ve fonksiyonel tasarım odaklı portakal sıkacağınar sıkacağıgreyfurt sıkacağınarenciye sıkacağı gibi tüm Meyve Sıkacakları üretmektedir.

Vizyonumuz

Stoklu ve fason üretim sistemine göre çalışan Maskot , arz talep durumlarını göz önünde bulundurarak üretim faaliyetlerine devam etmektedir.Başta Meyve Presi olmak üzeri endüstriyel konserve açacağı,ananas kesici , küllük ve ocak üstü pişirme grubları ürün çeşitliliği ile Türkiye geneli satış faaliyetlerine devam etmektedir.dünya pazarında da yerini sağlamlaştırmayı hedefleyen Maskot 25 i aşkın ülkeye ürünlerini kendi markası ile ihrac etmektedir.

Misyonumuz

Müşteri odaklı ve sürekli iyileştirme prensibi ile üretimine devam eden Maskot kalite ve güven ilkesinden hiçbir zaman ödün vermemiştir.

Stoktan Gönderi

Aynı Gün Kargo İmkanı !

Güvenli Ödeme

256 Bit SSL Şifrleme İle Güvenli Ödeme

Online Destek

Online Destek Ekibimizden Bilgi Al!